İç Mekan Baskı ve Uygulamalarımız

Ahşap mobilyalar, dolaplar, sehpalar, masalar parke, duvar panelleri üzerine baskılar ile konseptinizi siz belirleyin. Restoran, cafe, mağaza, fastfood, ofis ve ev dekorasyonlarında kullandığınız ahşap malzemeleriniz üzerine uzun ömürlü canlı renklerde baskılar yapıyoruz.

Tual (Kanvas) Baskı

Duvarlarınıza hareket katın. UV Baskı teknolojisi sayesinde kanvas tablo üzerine baskılar yapıyoruz.

Deri-Kumaş

Ajanda, Çanta, Tişört gibi her türlü deri ve kumaş çeşitleri üzerine UV baskılar. Kişiye özel tasarımlar, ev dekorasyonu, hediyelik ürünler için alternatif baskı seçenekleri hizmetinizdeyiz.

Oce Arizona UV baskı makinamız ile;
Avm’ler, mağazalar, spor salonları, ofisler vb. mekanlar için, dekota ve fotoblok üzerine, tanıtım, reklam görselleri baskıları Cafe, Mağaza, Fasfood vb. mekanlarda tadilat öncesi bariyer panoları baskıları ve uygulamaları yapıyoruz.

Granit, mermer, doğal taş, fayans gibi materyaller üzerine renkli baskılar. UV baskı teknolojisi ile; mutfak ve banyo fayanslarınız üzerine baskılar alıyoruz. Ev, ofis, restoran gibi mekanlar için dekoratif çözümler sunuyoruz.

Metal levhalar, yönlendirme tabelaları, endüstriyel ürünler, kapı isimlikleri, kompozit cephe malzemeleri, etal kalemler vb. sert malzemeler üzerine 5cm’ e kadar renkli baskılar yapmaktayız.

Dış mekan reklam, mağaza vitrin uygulamaları, dekorasyon, teşhir grafikleri, afiş, branda, yönlendirme ve ikaz işaretleri uygulama ve baskı hizmetleri vermekteyiz.

İç ve dış mekanlarda kullanılabilen, cam, ayna, pleksi, akrilik malzemeleri üzerine dekorasyon veya reklam amaçlı kullanabileceğiniz, grafikleri canlı ve mükemmel kalitede baskı alıyor ve uygulama yapıyoruz.