Plaketler Takvimler

Firmaların hediye edebileceği en güzel promosyon ürünlerinden biri de takvim olmaktadır. Üzerinde firma logonuzun ve grafiklerin yer aldığı promosyon takvim çeşitleri ile bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Çok çeşitli takvim modelleri de seçim yapmanız için sizi beklemektedir. Blok takvim modellerinin yanında isteğe göre duvar takvimi ya da masa takvimi de bir seçenektir. Tüm modellerde ay, gün düzeninde mevcut şablonun yanında isteğiniz doğrultusunda farklı şablonlar da uygulanabilir. Kullanılan kâğıt, karton, mürekkep kalitesi de son derece kalitelidir. Tüm yıl boyunca yanınızdan ayrılmayacağınız, programlarınızı yaparken kullanacağınız promosyon takvim seçeneklerimiz için bizimle irtibat halinde olmanızı öneriyoruz.

Promosyon takvim çeşitleri, size özel tasarım tercihleri ile, bünyemizde bulunan dijital baskı makinelerimiz sayesinde canlı renklerde baskısı
alınıp, mücellithane personelimiz tarafından üretilmektedir.

Plaketler gerek kurumsal, gerekse kişisel ödül ve hediye amaçlı verilen ürünlerdir. Hizmet anıları, başarı ödülleri, katılım anısı ile bir ömür boyu hatıra niteliği taşır.

Renkli Baskı

Plaketler üzerine UV Baskı makinamız ile, tam renkli görselleri ve logoları olduğu gibi yansıtabilmekteyiz.

Lazer Kazıma Baskı

Lazer gravür markalama makinamız ile; Promosyon plaketlerin üzerine her türlü logo, istenilen yazı, resim ve grafik, işlenmektedir.