Flash Bellekler

Markanız her zaman hafızalarda kalsın.

Neden Promosyon USB Flash Bellek?

Promosyon USB Flash Bellek, mükemmel bir hediye olmakla birlikte günümüzde sıklıkla kullanılan, dolayısıyla sıkça görülen bir kaydetme aracıdır. Müşterinizin şirket sunumları, reklam filmleri, dijital broşürlerini Promosyon USB Flash Bellek’lere yükleyerek, şirket logosuyla kişişelleştirilmiş Promosyon USB Flash Bellek’lerini gerçek bir pazarlama aracına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca verilen hediye kullanılmalı ve insanların ihtiyaç duyduğu bir ürün olmalı.

Promosyon USB Flash Bellek Sık kullanılır, hem vermesi hem de alması hoş bir hediyedir. Promosyon USB Flash Bellek Modellerimiz, çok yönlü olduğu için, tam anlamıyla müşterinizin isteğine uyarlanabilir özelliktedir.

Kart şeklinde Promosyon USB Flash Bellek , Anahtar şeklinde Promosyon USB Flash Bellek , Kredi Kartı şeklinde Promosyon USB Flash Bellek bunlardan birkaçıdır. Bellek Promosyon, Promosyon USB Flash Bellek fiyatlarını ayarlarken, piyasaya göre size en uygun fiyatlardan sunuyor.

Renkli Baskı:

Promosyon USB Flash Bellek’lere UV Baskı makinamız ile, tam renkli fotoğrafları ürünlerinize olduğu gibi yansıtabilmekteyiz. Baskılı Promosyon USB Flash Bellek ‘ler ile firmanızın tanıtımı sürekli olacaktır.

Lazer Kazıma Baskı:

Lazer gravür baskı makinamız ile, Promosyon USB Flash Bellek’ lere şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, silinmez ve en avantajlı kişisel isteğe uyarlama yöntemi olarak bilinir. Lazer Markalama ile her türlü logo, istenilen yazı, resim ve grafik; Metal – Gümüş – Pirinç – Bakır – Plastik – Deri tür ürünlere işlemekteyiz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi, çeşit ve stok bilgisi için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.